سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر برلیانس

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

قلم خشگیر برلیانس

برلیانس در بازار ایران   

برلیانس در ایران با همکاری پارس خودرو و سایپا به تولید و عرضه محصولاتی نظیر برلیانس H330و برلیانس H220 پرداخت. محصولاتی که پارس خودرو با همکاری برلیانس در بازار ایران عرضه کرد شامل برلیانس H230، برلیانس H220، برلیانس H330 بود. همکاری شرکت برلیانس در ایران تا پایان سال 97 ادامه داشت و پس از آن نظیر شرکتهای خودرو  سازی رنو و پژو، این شرکت چینی نیز بازار ایران را ترک کرد.

 
مشاهده اطلاعات بیشتر ...

گروه خودروسازی برلیانس یک تولیدکننده خودروی چینی است که مقر آن کشور چین، استان شن یانگ است. تولیدات این شرکت شامل اتومبیل، میکروون و قطعات خودرو است. 

فعالیت اصلی این شرکت در حوزه طراحی، توسعه، ساخت و فروش اتومبیل های سواری تحت برند برلیانس (Brilliance) است. در سال 2010، گروه خودروسازی برلیانس و شرکتهای تابع آن، ظرفیت تولید سالیانه 800000 وسیله نقلیه را از خود نشان دادند. در سال 2012 شرکت تولیدی بالغ بر 650000 خودرو داشت که از این تعداد تقریبا 70 درصد از تولیدات، برای مصرف کنندگان سدان بود. منشا شرکت برلیانس، دولتی است و توسط یانگ رونگ پایه گذاری شده است. این شرکت در سال 1991 به عنوان شرکت تولیدکننده مینی بوس در چین به شمار می آمد. در سال 2003 BMW و برلیانس تفاهم نامه ای مبنی بر تولید BMWهای سدان در چین را امضا کردند. برلیانس آتو (Brilliance Auto) و شرکتهای تابعه آن خودروهای سواری تحت برند برلیانس و مینی بوس های تحت برند Jinbei را به فروش می رسانند.

 

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()