سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر زانتیا

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

   قلم خشگیر زانتیا

 گذر زمان حتی بر چهره یک خودرو نیز آثار خود را عیان می سازد. در این میان، مراقبتها و نحوه نگهداری خودرو از عواملی است که می تواند، آثار گذشت زمان را بر چهره خودروی شما کم رنگ سازد. عوامل زیادی نظیر نور خورشید، شرایط اقلیمی گوناگون، نحوه شستشوی اتومبیل و ... بر رنگ اتومبیل تاثیرات زیادی خواهند گذاشت. همچنین پدیده دیگری که یک خودرو در طول حیاتش با آن دست به گریبان است، بروز خط و خش های ناخوشایند بر روی بدنه خودرو است که تاثیرات منفی گوناگونی را بر رنگ و بدنه خودرو خواهد گذاشت. یک راه آسان و مطمئن برای غلبه بر این خراش ها استفاده از قلم خشگیر خودرو است، البته به شرطی که از کیفیت مواد درون آن و تطابق رنگ آن با خودروی خود، مطمئن باشید. 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

زانتیا خودرویی که برای اولین بار در سال 1993 تولید آن توسط شرکت سیتروئن آغاز و در سال 2001 تولید آن به اتمام رسید. نام زانتیا از کلمه یونانی زانتوس (Xanthos) به معنی نور گرفته شده است.

سال 1380 شمسی سایپا زانتیا را مهمان خود کرد و تولید آن در ایران آغاز شد، اگرچه دیری نپایید که در سال 1389 تولید آن در ایران نیز متوقف شد. مانند هر خودروی دیگری زانتیا نیز مجموعه ای نکات مثبت و منفی است. دارا بودن موتوری پرقدرت و شتاب بالای آن که باعث شده در جاده رانندگی هیجان انگیز را تجربه کنید، از نکات مثبت این خودرو است. نکات منفی آن شامل ایمنی پایین، مصرف سوخت بالا، گران بودن لوازم یدکی و قدیمی بودن طراحی داخلی و خارجی آن است.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()