سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر سمند

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

قلم خشگیر خودرو سمند

تولید خودرو سمند به سال 1381 توسط گروه خودرو سازی ایران خودرو باز می گردد.نام سمند در اصل به اسبی گفته می‌شود که رنگی متمایل به زرد دارد. طراحی موتور، بدنه و شاسی این خودرو توسط شرکت‌های انگلیسی و فرانسوی، قالب‌های آن توسط شرکت ژاپنی، پلت فرم و موتور آن توسط شرکت فرانسوی و جیگ و فیکسچرها و همچنین طراحی خط تولید توسط شرکت کره‌ای انجام صورت گرفته است. مبنای اصل تولید این خودرو جایگزین شدن آن با خودرو پیکان بود که متاسفانه به دلیل افزایش هزینه تولید این خودرو این امر به سرانجام نرسید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

اتومیبل شما به عنوان یکی از ملزومات مهم زندگی تان تلقی میشود. همواره صاحبان خودرو به دنبال زیبا نمودن خودرو خود از جهت ظاهری آن هستند.اما متاسفانه هرچقدر هم شما برای نگه داری خودرو خود کوشش کنید باز هم یک سری عوامل طبیعی  و محیطی میتوانند برای ظاهر خودرو شما خطرساز محسوب شوند. با وجود این خطرها باز هم شما میتوانید تمیزی، زیبایی و سالم بودن خودروی خود را با استفاده از روش هایی همچنان حفظ نمایید.

خط و خش ها میتوانند در اثر عواملی طبیعی و محیطی بر روی بدنه خودرو شما رخ دهند که درعین صدمات جزئی، ظاهری زشت به بدنه خودرو شما می دهند.استفاده از قلم خش گیر شرکت ایران خودروان در رفع هر گونه آسیب وارده ناشی از خط و خش بسیار موثر میباشد. مثلا برای خودرو سمند خود باید از قلم خش گیر خودرو سمند از تولیدات قلم خش گیر شرکت ایران خودروان استفاده نمود.

به طور کلی رنگ خودروها در سه گروه اصلی قرار میگیرد که با نام رنگ روغنی، رنگ متالیک و رنگ صدفی از یکدیگر تفکیک میشوند شرکت ایران خودروان با داشتن سالیان سال تجربه در این زمینه و به عنوان اولین تولید کننده قلم های خش گیر در ایران توانسته قلم های خش گیری با تنوع زیاد رنگی و برای هر مدل خودرو تولید و در اختیار مصرف کنندگان سراسر کشور قرار دهد. جهت خرید قلم خش گیر  خود بر اساس رنگ و مدل خودروتان و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()