سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر پراید 131

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قلم خشگیر پراید 131

شکل زیبا از جهت تغیر چراغ های پراید به صورت کریستالی و نیز ظاهر جدید داشبوردش سبب متمایز شدن خودرو پراید 131 از سایر انواع تولیدات پراید شرکت سایپا شده است.از دیگر ویژگی های خودرو پراید 131 میتوان به فرمان این خودرو که دارای سیستم هیدرولیک با قابلیت تنظیم ارتفاع است اشاره نمود. نوع سیستم ترمز این خودرو روغنی با بوستر خلایی بوده و نوع دیسک و کالیبر ترمز آن در جلو دیسکی و در عقب کاسه ای است. بهتر است بدانید پراید در شهر صدی 9.5 لیتر بنزین می سوزاند که این عدد در اتوبان ها 5.3 لیتر است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

باید گفت همانند سایر خودروهای پراید برای خودروی پراید 131 نیز انواع متنوعی از رنگ ها قابل مشاهده است که سبب شده تا دست خریداران خود را در انتخاب رنگ مورد علاقه خود باز بگذارد.استفاده زیاد از این خودروبه دلیل کم مصرف بودن در سوخت  سبب میشود که امکان بروز انواع خط و خش بر بدنه ضعیف خود به راحتی  توسط انواع عوامل طبیعی رخ دهد.درست است که پراید جزو کم هزینه ترین خودرو در تهیه لوازم یدکی محسوب میشود اما آثار ناشی از خط و خش بر بدنه آن هزینه صاحب خودرو را برای تعمیرات نقاشیش بالا میبرد.

در این حالت ما به شما قلم خشگیر خودرو پراید 131 را پیشنهاد میکنیم. این قلم خش گیر متناسب با رنگ خودرو شما قابلیت تطبیق خواهد داشت و نگرانی شما را از جهت ناپدید کردن آثار خط و خش رفع مینماید. شرکت ایران خودروان عرضه کننده انواع قلم های خش گیر خودرو پراید 131 در اسرع وقت و به آسانی  این قلم های خش گیر را در اختیار شما عزیزان خواهد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید قلم خشگیر خودروتنها  کافیست تا با ما تماس حاصل فرمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()