سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر پژو 405

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

قلم خشگیر خودرو 405

در معرفی خودرو 405 باید گفت این خودرو پژو از جمله سدان هاس بزرگ محسوب میشود که برای اولین بار در سال 1988 توسط شرکت خودروسازی پژو فرانسه تولید شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

گروه خودروسازی ایران خودرو از زمانهای گذشته تصمیم به تولید این پژو داشت و سرانجام از سال 1369 به تولید این خودرو منتاژ شده پرداخت وهم اکنون نیز در بازار خودرو سازی ایران حضور دارد.این خودرو در سه تیپ تولید میشود که یکی از آنها از سیستم دوگانه سوز برخوردار است. از نظر فنی پژو 405 GLX  و مدل دوگانه سوز هیچ تفاوتی باهم ندارند با این تفاوت که که مدل دوگانه سوز از سوخت گاز هم می تواند  بهره ببرد اما از نظر امکانات هر دو شبیه  به هم هستند.

از زمانهای گذشته تا کنون افراد به دنبال راه حلی برای نگه داشتن ظاهر خودرو خود همانند روز اولش بودند. اما برای رسیدن به این رویا صاحبان خودرو بایستی مبالغ زیادی را صرف نگه داری و ترمیم رنگی بدنه خودرو خود می کردند تا ظاهر شیک و لوکس آن را همچنان حفظ نمایند. با گسترش علم به دنیای رنگ و قطعات خودرو قلم خش گیرخودرو برای رفع خط و خش ها از روی سطح خودرو وارد بازار رنگ و نقاشی خودرو شد و به این ترتیب افراد با صرف هزینه ای کم قادر به ترمیم خط و خش های افتاده بر روی بدنه خودرو خود بودند و به این ترتیب همواره ظاهر جذاب یک خودرو حفظ میشد.

قلم خش گیر خودرو 405 از تولیدات قلم خش گیر شرکت ایران خودروان محصولی بسیار مفید و موثر در رفع انواع خط و خش از روی خودرو 405 شما با تنوع رنگی فراوان میباشد که قادر است در مدت زمان بسیار کوتاهی خط و خش های افتاده بر روی بدنه خودروتان را ترمیم کند و رنگ ماشینتان را به حالت اول برگرداند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید قلم خش گیرشرکت ایران خودروان بر اساس مدل و رنگ خودرو خود با ما تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()