سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر ساینا

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                             

قلم خشگیر خودرو ساینا EX

ساینا EX نسخه فول ساینا دنده ای آن، شامل تجهیزاتی مانند کولر،دو کیسه هوا،ترمز ABS و EBD،سنسور پارک عقب،رینگ اسپرت،سیستم تهویه اتوماتیک،شیشه های برقی و آینه های برقی است.از نظر فنی این خودرو همانند خودرو تیباست اما امکانات رفاهی خود را بیشتر نموده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

طراحی این خودرو به‌گونه‌ای است که سعی شده با ایجاد تغییراتی در سپرها،چراغ‌ها و برخی دیگر از ادوات از چهره قدیمی تیبا و پراید فاصله گرفته و به‌نوعی یک محصول مدرن تولید شود.

صاحبان خودرو همیشه مشتاق هستند تا شکل و شمایل خودرو خود را همانند روز اولشان نگه دارند.گاهی اوقات به هنگام تمیز کردن بدنه خودرومان متوجه وجود آثاری ناشی از خط و خش خواهیم شد.امروزه بسیاری از شرکت های تولید و عرضه رنگ ها و قطعات خودرو ادعا می کنند برای رفع این خطوط  از روی بدنه خودرو شما یک  راه کار ارزان،سریع و موثر دارند.

با استفاده از قلم های خش گیر می توان به ترمیم خش های تکرار شدنی بر روی بدنه خودرو پرداخت. برای گرفتن نتیجه مناسب به هنگام استفاده ازاین قلم ها بایستی به کیفیت مواد درون آنها در کنار استاندارد بودنشان توجه نمودهمچنین،نوک قلم باید اندازه مناسب  داشته باشد. قلم خش گیر خودرو ساینا EX توسط شرکت ایران خودروان در رنگ های متفاوت تولید و به بازار عرضه شده است.این شرکت سالیان متوالی در سایه تحقیقات مهندسین خبره خود در این زمینه توانسته تا مواد درون این قلم ها را با استفاده از فورمولاسیونی حتی بهتر از برند های خارجی خود تولید و با قیمتی ارزان در اختیار مصرف کننده گان محترم قرار دهد.مواد شیمیایی درون این قلم ها بدون بو بوده و قادر است به شکلی دائمی به ترمیم این بخش ها بپردازد.

جهت  سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()