سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر پراید 111

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

قلم خشگیر خودرو پراید 111

از تاریخچه این خودرو باید گفت که پراید برای اولین بار در کره جنوبی تولید و در سال 72 توسط شرکت سایپا در ایران عرضه شد.انواع متفاوتی از این خودرو از جمله پراید 111  و با رنگ های متنوع موجود است این خودرو در اصل مدل هاچبک سایپا ۱۳۲ است. اما به دلایلی از جمله بدنه ی ضعیف خود به عنوان ارزان ترین ماشین در رده بندی سایر خودرو ها قرار گرفته است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

در هنگام بروز خط و خش بر روی بدنه این خودرو میتوان از قلم خشگیرخودرو پراید 111  به راحتی استفاده نمود چراکه استفاده از این قلم می تواند به عنوان ارزانترین راه برای ناپدید نمودن خط و خش موجود بر روی سطح بدنه مورد استفاده قرار گیرد . گاهی اوقات به دلایلی از جمله برخورد سنگ ریزه یا برخورد با  شاخه درختی سبب ایجاد خش هایی بر روی خودرو ما میشود .این قلم های خشگیر با رنگ های متنوع خود قادرند تا بر اساس رنگ خودرو پراید 111 شما به راحتی و با سرعت به ترمیم این بخش از عیوب ماشین شما بپردازد . استفاده از آن همانند لاک های غلط گیر آسان میباشد به گونه ای که  امکان استفاده را برای تمامی عزیزان به راحتی فراهم می کند.

دقت در استاندارد بودن این قلم ها سبب افزایش کیفیت آنها و در نتیجه بهتر پوشش دادن جلوه های نامناسب ناشی از خط و خش اتومبیل شما خواهد شد.شرکت ایران خودروان عرضه کننده انواع قلم های خشگیر خودرو قادر است تا شما را در این زمینه راهنمایی نماید تا بتوانید قلم خشگیر مورد نظر خود را به بهترین صورت ممکن انتخاب کنید و به راحتی عیوب رنگی ناشی از خش اتومیبل خود را رفع نمایید.برای استفاده از این قلم های خشگیر بهتر است دستورالعمل درون قوطی را مطالعه کرده و به سادگی بر اساس آن اقدام به رفع عیبوب اتومبیل خود بپردازید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()