سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیر جک

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
مشاهده اطلاعات بیشتر ...

جک موتور (JAC Motors) تولیدکننده اتومبیل تحت مالکیت دولت چین است. این شرکت در Hefei استان Anhui چین واقع شده است. تولیدات این شرکت در سال 2012 حدود 445000 واحد خودرو بود.

این شرکت در سال 1964 به عنوان کارخانه اتومبیل سازی Hefei Jianghuai تاسیس شد و در سال 1997 نام آن به Anhui Jianghuai تغییر یافت. به لحاظ تاریخی جک کار خود را با تولید کامیونهای تجاری آغاز کرده است (تحت نام تجاریJianghui) اما تولیدات MPVs و SUVs آن در سال 2000 پدیدار شد. تا اینکه در سال 2007 شرکت موفق به کسب مجوز برای تولید خودروهای سواری شد، اما با وجود آن همچنان به عنوان سازنده کامیون شناخته می شد. در اوایل سال 2000 با شرکت هیوندای موتور در تلاش برای گسترش خط تولید خود، مشارکت میکرد و به مونتاژ MPVs پرداخت؛ اگرچه این کار تا سال 2007 متوقف شد. دست کم دو مدل بر اساس تکنولوژی هیوندای  پس از لغو همکاری توسط جک ساخته شد به نام های MPV و SUV. در سال 2009، دولت چین اعلام کرد که از اصلاحات در صنعت خودرو سازی چینی پشتیبانی می کند. که تحلیلگران احتمال بهم پیوستن جک و چری را پیش بینی کردند؛ چرا که هر دو در استان Anhui واقع شده بودند. در سال 2010 جک در مقام هشتم از تولید کنندگان خودرو در چین با تولیدی بالغ بر 458000 واحد خودرو دست یافت که سهم 5/2 درصدی از بازار خودروی چین را به خود اختصاص می داد.

جک در بازار خودروی ایران

جک توانست با همکاری شرکت کرمان خودرو به بازار خودروی ایران ورود پیدا کند و با توجه به قیمت مناسب آن مورد استقبال خریداران خودرو قرار گرفت. محصولات جک در ایران شامل جی ای سی جی ۳ صندوقدار و هاچبک، جی ای سی جی ۴ اتوماتیک، جی ای سی جی ۵ اتوماتیک و دستی و جی ای سی اس ۳ اتوماتیک

نمایش همه
علاقه مندی ها ()