سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خشگیرتیبا

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 

قلم خشگیر خودرو تیبا SX

خودرو تیبا SX یکی از انواع مدل های تولیدی خودرو شرکت سایپاست که در طراحی و استفاده از قطعات ، از سه خودروپراید و ریو ، تندر ال 90 الهام گرفته است.پس از خودرو پراید شرکت سایپا در سال 1387 از این خودرو به نام مینیاتور رونمایی کرده است.از نظر مقاومت می توان گفت خودرو تیبا به دلیل وزن زیادش نسبت به خودرو پراید مقاوم تر بوده به این صورت که خودروتیبا 1027 کیلوگرم وزن دارد، در حالی که وزن پراید 790 کیلوگرم است. کارشناسان معتقدند این تفاوت در وزن از تیبا خودروی مقاوم‌تری ساخته است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

از آنجاییکه این خودرو نیز همانند پراید به دلیل مصرف سوخت پایین خود بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به همان اندازه امکان بروز خط و خش بر روی بدنه آن بیشتر است. خط و خش ها میتواند حاصل عواملی طبیعی همچون برخورد سنگ ریزه و شاخه درختان و ... باشد یا در اثر عواملی چون کشیدن اشیایی نوک تیز همانند کلید و ... بر روی بدنه خودرو صورت گیرد. روشی که قادر است تا جای حاصل از این خط و خش ها را به شکلی دائمی پر کند استفاده از قلم خشگیر خودرو تیبا SX متناسب با رنگ خودرویمان است.

شرکت ایران خودروان به شما عزیزان قلم خش گیر خودرو تیبا SX را معرفی میکند که می توان  با کمترین هزینه و به سهولت توسط صاحب خودرو تهیه و در منزل استفاده شود. این شرکت سالیان سال است که به تولید و عرضه این قلم ها پرداخته و دقت در استاندارد بودن و کیفیت بالای مواد استفاده شده  درون این قلم ها از ویژگی های این شرکت میباشد.برای  سفارش این محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()